एलएन गच्छदार
सुन्दरहरैंचा, बैशाख १७ गते

रगत अभाव भइरहेको गुनासो आइरहदा मोरंगमा लायन्स क्लब अफ बाँसबारीले रक्ददान कार्यक्रम आज सम्पन्न गरेको छ।

मोरंगको सुन्दरहरैंचा नगरपालिका – ५ को बाँसबारी चौकमा लायन्स क्लब अफ बाँसबारीले रक्तदान कार्यक्रम सपन्न गरेको छ। कोरोना संक्रमणको जोखिम परिस्थिथिमा रगत अभाव भएको गुनासो आउँदा रक्तदान कार्यक्रम गरेको क्लबका अध्यक्ष संजु सिवाकोटीले बताउनुभयो।

भिडभाडलाई कम गरि सामाजिक दुरी कायम गरि रक्दान कार्यक्रम गरियो। अमर ज्योति युवा क्लब, अमर ज्योति टोल बिकास संस्था तथा बाँसबारी भजन समुहले सहकार्य गरेका छन्। यसकिसिमको कार्यक्रम हरेक बर्ष गर्दै आएको भन्दै यस बर्ष पनि रगत अभाव भएको कारण कार्यक्रम गरेको अमर ज्योति युवा क्लबका अध्यक्ष नरेन्द्र सिग्देल जानकारी दिनुभयो ।

प्रहरी चौकी गछिया, सुन्दरपुर् स्वाथ्य चौकी तथा सो नगरपालिकाको वडा कार्यालयाले उक्त कार्यक्रमलाई सहजीकरण गरेको थियो भने। समाजिक संघ, संस्थाका व्यक्ति तथा सुरक्षाकर्मीले समेत गरि ६२ जनाले रक्तदान गरेको थियो।

अहिलेको विश्व जगत कोभिड -१९ को चपेटामा परेको अवस्थामा मानवीय तथा सामाजिक कार्यलाई सहयोग गर्दै रक्तदान कार्यक्रममा सहभागी भएका गौशाला बृद्धाबनका संरक्षक दिन बन्धु शास्त्रीले रक्तदान कार्यक्रमको प्रंशसा गर्दै मानवजाति कल्याण गर्न महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेको भन्दै खुसि ब्यक्त गर्नुभयो।

कोरोना संक्रमण फैलिन नदिन समेत सचेत गरिएको कार्यक्रममा स्वास्थ्य परिक्षण गरि मात्र योग्य व्यक्तिलाई रक्तदान कार्यक्रमा सहभागीता गराएको थियो भने विदेश तथा बाहिरबाट आउने ब्यक्ति र त्यस किसिमको परिवार लाई रक्तदानमा सहभागी गराएको थिएन।

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

एक उत्तर छोड्न

Please enter your comment!
Please enter your name here